یادمانِ عشق

برای تازه شدن دیر نیست!

عمل قلب باز با سير و ليمو ترش شيرازي

شما به دكتر مي رويدو دكتر بعد از انجام معاينات و انجام تست ورزشي و غيره به شما مي گويد كه دچار گرفتگي عروق شده ايد و اين بعلت بالا بودن ميزان كلسترول بد در خون شماست.

احتمالا با مصرف مقداري دارو و قرص و كپسول براي مدتي سرگرم هستيد اما مشكل شما همچنان ادامه مي يابد. شايد نياز باشد كه بالن كنيد. شما از دكترتان وقت مي گيريد و عمل بالن زدن را انجام مي دهيد. متاسفانه بعد از مدتي هنوز مشكل ادامه دارد و تنها يك راه مي ماند عمل قلب باز ...

اگر تصمييم به انجام عمل داريد حداقل براي سه هفته اينكار را به تعويق بياندازيد و از عصاره زير ميل كنيد مطمئنا نيازي به عمل نخواهد بود.

معجون سير تازه و لموترش شيرازي

۳۰ عدد سير تازه را پوست بگيريد و با ۵ عدد ليمو ترش شيرازي كه قبلا هسته هاي آن را گرفته ايد به همراه پوست درون مخلوط كن بريزيد و خوب ميكس كنيد. سپس يك ليتر آب به مخلوط اضافه كنيد و روي اجاق بگذاريد تا بجوشد ( به ياد داشته باشيد كه اين مخلوط فقط و فقط يكبار جوش بخورد). سپس بگذاريد تا مخلوط سير و ليمو ترش خنك شود و در بطري شيشه اي بريزيد و در يخچال بگذاريد.

اين مخلوط را روزانه ۳۰ سي سي معادل نصف استكان به ميل خودتان قبل و يا بعد از غذا مصرف كنيد.

اينكار را براي سه هفته ادامه دهيد تا معجزه آنرا ببينيد. اين مخلوط علاوه بر آنكه گرفتگي عروق را از بين مي برد نيروي جواني و شادابي را درون شما زنده مي كند و قدرت بينايي را زياد و دندانها را سفيد مي نمايد همچنين كساني كه دندان كروچه دارند نيز با خوردن آن مداوا مي شودند.

نكته مهم: بعد از يك دوره ۳ هفته اي براي مدت هشت روز از خوردن محلول فوق خودداري كرده و سپس دوره سه هفته اي دوم را شروع كنيد. هر سال نيز اين دو دوره را تكرار نمائيد. همچنين مي توانيد براي پوست گرفتن سيرها آنها را در آب بريزيد و سپس پوست آنرا بگيريد.

با خوردن اين محلول به هيچ عنوان دهان شما بوي سير نخواهد گرفت . مي توانيد امتحان كنيد.

اين مطلب از سايت دانشگاه ارلانگن در منطقه باواريا در شمال سرق كشور آلمان تهيه و  ترجمه شده است WWW.UNI.ERLANGEN.ORG

 

+ نوشته شده در  دوشنبه ششم اردیبهشت ۱۳۸۹ساعت 9:1  توسط مرتضی یوسفی  |